ZŠ Němčice nad Hanou

E-mail: zsnem@pvskoly.cz

Ředitel: Mgr. Hana Matušková

O projektu

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

investice-do-rozvoje-sml

Více informací zde.

V této sekci naleznete multimediálního průvodce, který nabídne žákům pohled na pracovní náplň dle pracovních činností, pracovišt a vybrané technické obory.

V jednotlivých ukázkách uvidíte scény z reálného pracovního prostředí – ty komentují dívka s chlapcem, kteří se rozhodují o svém budoucím povolání. Jejich dialog se přitom zaměřuje převážně na typické znaky a požadavky vykonávaných činností, povolání a pracovišť.

Na konci ukázky se vám vždy objeví doplňující otázky týkající se předpokladů pro daná pracovní povolání.

Všechna videa a podrobnější informace jsou dostupná také na webových stránkách www.infoabsolvent.cz, které tvoří potřebný nástroj pro získání propojených informací, jak o vzdělávacích možnostech ve školách, tak o trhu práce a o potřebách zaměstnavatelů.

Vyberte videoukázku pracovních činností dle kategorie

Předmět:
Zpráva: